(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 21:00
 
Замовити замір

Вертикальні жалюзі
на вікна

Власне виробництво вертикальних жалюзі - чесна ціна.
Безкоштовний виїзд на замір

Як замовити жалюзі вертикальні?

1
Заявка
Залишаєте заявку на сайті
2
Консультація
Консультація менеджера
3
Заміри
Замірник приїжджає з каталогами, робить замір
4
Оплата
Ви оплачуєте замовлення зручним способом
5
Виготовлення
Ми виготовляємо замовлення на власному виробництві
6
Монтування
Наші майстри надійно монтують під наглядом керівника проекту
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - щітка та засіб для чистки жалюзі в подарунок
Чому замовити у нас вигідно?
Краща ціна
Краща ціна на ринку на 12 типів горизонтальних жалюзі
Безкоштовний замір
Безкоштовний замір в будь-який проміжок часу з 09:00 до 17:00
(замір з 17:00 до 22:00 платний)
Сучасний підхід
Хмарні технології оформлення замовлення. СМС інформування. Запуск в виробництво за 5 хв.
Якісні матеріали
Понад 400 матеріалів європейської якості з відповідними гігієнічними висновками
Професійний монтаж
Професійний монтаж під наглядом керівника проекту
Подарунки
Запасна ручка для жалюзі в подарунок
Приклади наших останніх робіт:
Замовити замір
Наша компанія за чесні відгуки!
Являєтесь нашим клієнтом? Дайте фідбек та отримайте рік безкоштової технічної підтримки.
Нам довіряють:
Основна цінність нашої компанії це вчасне виконання та монтаж замовлення - ми цінуємо ваш час та плани!
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - щітка та засіб для чистки жалюзі в подарунок
Питання та відповіді
Чим краще закрити вікна від сонця?
Якщо Ви зайнята людина, домашні справи займають у Вас багато часу, то хороший варіант для захисту від сонця - це звичайні горизонтальні чи вертикальні жалюзі. Прати та прасувати не потрібно - досить протерти вологою губкою. Ви самі регулюєте кількість сонця в приміщенні, тому що тільки жалюзі мають ,окрім функції підйому, ще й функцію повороту.
Де можна встановлювати жалюзі, окрім вікон?
Жалюзі можна монтувати на стіну, в пройом і на саме вікно. Головне, щоб після монтажу жалюзі, Ваше вікно не було заблоковане, тому важливо при замірі правильно зняти розміри, враховуючи всі нюанси майбутнього використання.
В мене вікна мають похиле відкривання, і жалюзі бовтаються, коли вікно нахилене. Це дратує. Що порадите?
Якщо жалюзі вже змонтовані, то можна поставити ручну фіксацію (пластикові кутники та заглушки з фіксатором), які закріплять нижню планку жалюзі на вікні та не дадуть жалюзі бовтатись. А якщо Ви тільки плануєте замовляти жалюзі, то можете заздалегідь передбачити фіксацію на тросик. Це зручніше ніж ручна фіксація, тому що тросик натягається через кожне перо жалюзі по всій висоті, і коли Ви нахиляєте Ваше вікно – жалюзі залишаються міцно притиснені до вікна без провису.

Вертикальні жалюзі на вікна власного виробництва – ваш незамінний помічник європейської якості, що захищає від агресивного сонця та пилу ваше приміщення!
Бажаєте надійно захиститися від пекучого сонячного світла та пилу у вашому приміщенні? Хочете, щоб ваше вікно здавалося більшим і мало сучасний вигляд? Замовляйте вертикальні жалюзі на вікна від «Грифон Комфорт» та отримуйте ще 365 днів сервісного обслуговування безкоштовно!

Для вас ми пропонуємо безкоштовну консультацію нашого найкращого менеджера з продукту, який допоможе підібрати вертикальні жалюзі спеціально під ваше вікно.

Також ви отримаєте безкоштовну послугу заміру вікна для точних розрахунків розміру, ціни та формату жалюзі саме для вас.

Одразу після замовлення та оплати вертикальних жалюзі власного виробництва, наша монтажна бригада швидко доставить та якісно змонтує жалюзі на ваше вікно під наглядом особисто керівника проекту.

Замовляйте виклик замірника зараз, і вже сьогодні насолоджуйтеся приємним затишком і лагідним теплом доброзичливого сонця у вашому приміщенні та сучасним європейським виглядом вікна з новенькими вертикальними жалюзі від «Грифон Комфорт».

Ми завжди до Ваших послуг!

Made on
Tilda