(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 21:00
 
Замовити замір
Якими бувають оригінальні жалюзі
для Вашої оселі
Дібрати жалюзі – справа не складна, якщо знати критерії якості та смаку. А от дібрати оригінальні жалюзі, які пасуватимуть саме під інтер'єр Вашої оселі – не так вже й легко, як здається.

Тому до Вашої уваги ТОП-6 найбільш оригінальних та надзвичайних видів жалюзі, які вигідно підкреслюють індивідуальність Вашої оселі.1. Жалюзі з нанесенням друку
Такі жалюзі виглядають надзвичайно стильно і сучасно.Нанесення малюнків на жалюзі підкреслить будь який інтер"єр. додасть шарму і стилю. Малюнок клієнт вибирає сам, враховуючи всі свої побажання. Такі жалюзі часто можна побачити у вітальнях популярних телевізійних зірок, коли вони дають домашнє інтерв'ю відомим журналістом. Така фактура створює оселю не лише нестандартною, а й підкреслює особисту індивідуальність власника. Підібрані для друку фото, картини чи інший матеріал свідчитимуть, перш за все, про Ваш смак і характер.
2. Дерев'яні жалюзі в еко-стилі
Greenpeace Вам би заздрив! Цей варіант ідеально пасує до Вашої кухні: сучасно, модно, екологічно та головне – з любов'ю до природи. Адже такі жалюзі, на відміну від звичайних алюмінієвих мають вигляд дорогий і дуже стильний для житлових приміщень. Навпаки, якщо це ще й хвоя, то коли вони нагріваються, ви дихаєте не тільки неймовірним ароматом свіжого весняного лісу, а й назавжди позбуваєтеся сезонних захворювань: застуди, бронхолегеневих хвороб, ОРЗ, астми тощо. Крім цього, дерев'яні жалюзі довговічні, вони тримають форму протягом багатьох років. Не змінюються також і кольори, незалежно від погоди чи сезону, не вигорають на сонці, не потребують частого протирання тощо.
3. Бамбукові жалюзі
Бамбук – модна швидко зростаюча рослина. Тому жалюзі з нього щороку в ціні і тренді. Бамбукові жалюзі надзвичайно витривалі перед вологою, особливо у Львові, де середня вологість повітря часто вища, ніж в Центрі та на Сході України. Популярності ці жалюзі набувають і серед любителів еко-теми та природофілів через незвичайний колір – жовто-сонячний з дрібною коричневою смужкою. І це не фарба, а окрас природи! Зверніть увагу також на те, що бамбукові жалюзі пасуватимуть найбільше у житлових оселях та невеликих офісних приміщеннях через те, що створюють атмосферу затишку та дружнього комфорту. Натомість у великих компаніях з гігантськими прямокутними вікнам бамбукові жалюзі будуть виглядати неорганічно. Для таких компаній більше пасуватимуть касетні та панельні жалюзі, про які ми поговоримо далі.
4. Касетні жалюзі (венус)
Виглядають потужно на великих вікнах, оскільки сама конструкція створена з претензією на престиж та масштабність. Основа всієї конструкції – касета, яка потужно закріплена на стулці вікна. Саме в цій касеті і знаходиться весь масив полотнища жалюзі. За одного елегантного натискання на спеціальну економічну ручку, касета вивільняє полотнище, яке граційно зісковзує, наче водограй, створюючи вражаючий екшн. Касетні жалюзі зрідка використовують для дерев'яних вікон, понад 90% - для пластикових білих масивних вікон. У використанні ці жалюзі – надзручні, адже вмонтовані впритул до скла, що дозволяє економити місце, та не заважати відчиненню стулки вікна.
5. Панельні жалюзі (японські екрани)
Бачили колись японські вистави наживо? Зазвичай будинки на сцені у них ілюструються саме за допомогою таких екранів – багатошарових панельних жалюзі. Вони складаються з декількох тканинних панелей, що переміщуються за основним карнизом з багатошаровими напрямними. За необхідності такі жалюзі можуть зсуватися і розсуватися. Основна ідея та цінність панельних жалюзі в тому, що вони через свою масивність але фактичну легкість у використанні створюють ефект гігантизму тому приміщенню, в якому їх встановлюють. В маленькому офісі, квартирі чи іншому невеликому приміщенні вони виглядатимуть безглуздо, а от великим вікнам нададуть величі та статусності.
6. Жалюзі в рулоні (рулонні штори)
Рулонні штори або жалюзі в рулоні виділяються тим, що вони повністю зроблені зі щільної тканини, мають надзвичайно зручну систему керування і підводяться/опускаються на будь-який рівень з неймовірною швидкістю й легкістю. Так відбувається за рахунок сучасної динамічної конструкції регулювання положення, зробленої, як правило, з хорошого надійного металу. Саме полотнище жалюзі проходить спеціальний етап просочення, через який тканина набуває властивостей антибактерійного захисту та стійкості до вигорання. Матеріал, з якого виробляється полотнище, найчастіше не має значення, адже може коливатися від бавовни до поліестеру і від льону до тканин із світловідбивними частками легкошифонового зразка.
Як бачите, просто вражаючий – на всі смаки, відчуття, моду і, звісно, індивідуальні особливості кожного клієнта. Не бійтеся експериментувати зі смаками, куштуйте витонченість і оригінальність, поєднуйте велич з легкістю, виходьте зі зручного шаблону мислення та розгортайте світогляд набагато далі за обрій від того, що охоплюєте поглядом, визираючи з вікна Вашої оселі.
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.
Made on
Tilda