(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 17:00
 
Як обрати жалюзі для офісу
Жалюзі – дрібна, але помітна деталь в офісі. Залежно від кольору, довжини та форми жалюзі ми підсвідомо оцінюємо весь простір. Адже вікно – найсвітліше місце в приміщенні, і воно миттєво кидається в око. А перше враження, як відомо, найсильніше.

Файний господар мікропідприємства чи власник великого бізнесу – хто б це не був, якщо бажає справити гарне враження на клієнта чи гостя офісу, має подбати про основні риси презентабельності жалюзі.
1. Функція регулювання світла

Автоматика виртикальних жалюзі має бути побудована за принципом: скільки світа хочеш – стільки і отримуєш або не отримуєш взагалі, якщо не хочеш. Тобто, припустимо, сонце настільки палюче, що можна повністю «завісити» його так, що навіть найменший промінь не потрапить через тонкі вертикальні щілинки. А якщо сонце помірне, можна закрити половину вікна або залишити кілька щілинок на всю довжину, аби зловити сонячних зайчиків.
2. Контроль природного тепла
Коли на вікном агресивне сонце, байдуже чи є в офісі кондиціонер – все одно спекотно. Від вікон так і пашить жаром! У цьому випадку врятують лише щільні жалюзі, які «затримують» сонце за вікном і тим регулюють внутрішню температуру в приміщенні.
3. Жалюзі – п'ятий «furniture-friendly» елемент
Тривалі температурні коливання в офісі, потрапляння прямих сонячних променів або навпаки – повна відсутність сонячного світла, призводять до швидкого псування меблів у приміщенні. Вони вигоряють, втрачають колір відтінки приглушуються, дерево зазнає прямих світлових ушкоджень, якщо меблі зроблені з дерева, і навпаки, сильно нагріваються або застигають, якщо – із заліза. Тому жалюзі на вікна – ідеальне рішення, аби стати господарем ситуації у Вашому офісному просторі.
4. Економія електричної енергії
Це теж частина екологічного ведення бізнесу, до речі, коли дизайн офісу та енергозабезпечення гармонійно взаємодіють одне з одним. Яким чином жалюзі зекономлять Вам декілька тисяч гривень за комуналку? Наприклад, якщо Вам потрібне додаткове світло, але помірне, просто підніміть жалюзі на половину вікна і впустіть більше світла замість того, щоб вмикати додаткове освітлення та «намотувати» зайві кіловати.
5. Легкість і зручність з першого дотику
Встановити жалюзі на вікна можна самостійно. Усе покроково описано в інструкції рідною мовою, яка додається до товару. А якщо навіть не впораєтеся чи не захочете гаяти на це час, команда фахівців в лічені хвилини зробить залюбки для Вас таку приємність. Та й догляд за жалюзі – це просто як два на два, бо одноразового сухого протирання цілком достатньо, щоб на пару тижнів забути про пил та насолоджуватися ідеальною атмосферою у Вашому офісі.
Ці п'ять основних рис презентабельності приведуть Вас до правильного вибору жалюзі, який і по кишені не вдарить, і гроші на енергетику зекономить, і забезпечить очікуваним комфортом на робочому місці Вас, Ваших партнерів, працівників та клієнтів.
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.