(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 17:00
 
Як доглядати за вертикальними та горизонтальними жалюзі
Жалюзі закріпили за собою позицію захисників від пошкодження приміщення та вікон, а також від надмірного сонячного впливу на Вашу оселю.
Жалюзі закріпили за собою позицію захисників від пошкодження приміщення та вікон, а також від надмірного сонячного впливу на Вашу оселю.

Ці бар'єри не примхливі у догляді, проте він має свої особливості. Про них у сьогоднішній статті.

Вертикальні та горизонтальні жалюзі, незважаючи на свою схожість, відрізняються за способами кріплення, роботи та, звісно, доглядом.
Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі підтримувати в чистоті неважко як господині, так і холостяку. Це найкраще рішення, що не вимагає додаткових витрат на хімчистки, спеціалізовані миючі засоби, тощо.

Однак ми маємо кілька простих рекомендацій, що допоможуть Вам тримати в бездоганному порядку не лише захист від сонця, а й один з найважливіших елементів вашого інтер'єру.

  1. Не згинайте та не скручуйте тканинні полоски (вони ще називаються ламелі), адже категорично заборонено користуватися побутовою праскою для вирівнювання вертикальних жалюзі. Якщо Ви перевозите жалюзі, подбайте про те, щоб вони знаходилися лише у випрямленому стані.

  2. Невеликі забруднення можна видалити сухою, або напів вологою губкою. Ми радимо якнайчастіше робити таке планове прибирання, щоб не витрачати час та гроші на заміну.

  3. Ламелі можна пилососити, використовуючи найменший режим та спеціальну насадку (вона може бути призначена для м'яких меблів).

  4. Щодо інших пластикових і залізних елементів кріплення жалюзі, Ви можете використовувати звичайну вологу губку. А механізм керування (рухливі канати) можна періодично чистити сухими миючими засобами або ж звичайною содою.
Горизонтальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі накопичують значно більше пилу та бруду, проте при правильному догляді вони прослужать Вам дуже довго. Отже, до правил:

  1. Підійде як волога, так і суха чистка простою губкою

  2. Ви можете пропилососити жалюзі спеціальною насадкою

  3. В разі більшого забруднення, і в тому випадку, коли попередні способи не допомогли, занурте жалюзі в теплу воду. Найголовніше тут: не кип'яток, не занурюйте механізм кріплення та руху в воду. Опісля процедури, протріть сухою губкою та залиште до повного висихання.

Останній метод використовуйте в разі, якщо жалюзі не тканинні та не дерев'янні, у іншому випадку скористайтесь послугами хімчистки.
Якщо Ви будете дотримуватись цих простих правил, жалюзі будуть слугувати Вам багато років.

Щоб обрати жалюзі, що ідеально підходять саме Вам, залишайте заявку, наші менеджери обов'язково допоможуть.
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.