(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 21:00
 
Замовити замір
Вплив кольору в інтер'єрі на здоров'я
та настрій людини
Ваша домівка - відображення Вас самих. Проте іноді речі, що раптово опинились у Вас вдома можуть погіршити, чи покращити настрій та навіть впливати на стан здоров'я.
Як колір впливає на стан та стосунки в сім'ї? Чому важливо підібрати правильну кольорову гаму для інтер'єру?

Давайте визначимо, який емоційний вплив кольори чинять на хатню атмосферу!

Сьогодні навіть існує психологія кольорів, що визначає вплив кольору на людину. Психологи вважають, що колір може збуджувати, заспокоювати, викликати радість чи сум, асоціюватись з водою, фіалками та навіть певною температурою повітря)

Дім - це місце, де ми проводимо найбільшу кількість часу наодинці, з сім'єю, за хатньою роботою, приготуванням їжі, сном та іншими видами активності.

Ви можете декорувати домівку, змінювати стилістику за допомогою невеличких предметів інтер'єру, постільної білизни, пледів, ваз, квітів тощо.

Проте сталими залишаються ті предмети інтер'єру, що оточуватимуть Вас довгі роки! Погодьтеся, що ми не змінюємо диван або ламінат кожного місяця!;)
Тож давайте визначимо як колір впливає на наші емоції та здоров'я, а також яку кольорову гаму підібрати для інтер'єру.

Червоний колір гарно впливає на стан шкіри та імунної системи, стимулює кровообіг та роботу серця. Він асоціюється з енергією, пристрастю, коханням та іноді агресією. В інтер'єрі радимо використовувати цей колір дозовано, аби він приносив лише користь Вашим насторою та здоров'ю.

Рожевий - колір ніжності і жіночності. Він заспокоює та надає романтичного, ванільного настрою.

Блідо-рожеві, персикові відтінки нейтральні, тож саме їх Ви можете використовувати для основи в кольоровій гамі інтер'єру.

Кольори радості, енергії та сонця: помаранчевий та жовтий.

Теплі кольори, що зігріють в найхолоднішу погоду, змусять Вас посміхнутись. При надмірному використанні можуть викликати дратівливість.

Колір спокою та насолоди для Ваших очей - зелений. Він має антистресові властивості. Отримати передозування зеленим кольором неможливо! Але не перетворюйте домівку у 50 відтінків цього кольору;)

Блакитний, фіолетовий та синій сприятливі кольори для роботи серця, також мають заспокійливий ефект. Проте в інтер'єрі викликають меланхолію та зниження продуктивності. Якщо у Вас не сонячна сторона, холодні відтінки викликають почуття нижчих температур, ніж є насправді, але допоможуть від безсоння.

Коричневий - колір консерватизму. Втілює стабільність, стриманість у всьому, надійність і скромність. Як коричневий, так і бежевий Ви можете використовувати для декорування будь-якого приміщення. Вони гарно поєднуються з яскравими "плямами" та різними фактурами в інтер'єрі.

Білий - колір чистоти, спокою і душевної рівноваги. При надмірному захопленні білим, може виникнути відчуття замкнутості і відчуженості. В інтер'єрі білий гарно доповнити іншими відтінками, щоб не виникло ефекту "лікарняних стін".

Сірий та чорний - кольори елегантності, стилю, ділової атмосфери, доброго смаку. Не варто перенасичувати дім цими кольорами, адже вони мають здатність візуально зменшувати простір.
Отже, в черговий раз переконуємося, що все в житті має певний сенс і не буває випадковим. Обрана Вами, кольорова гама в інтер'єрі може поліпшити або ж погіршити Ваші настрій та здоров'я. Також дозоване використання того чи іншого кольору створить особливу атмосферу, відображення Вашого внутрішнього стану.

Залишайте заявку та обирайте жалюзі, або ролети того кольору, що покращать Ваш настрій та додадуть стилю Вашому дому!
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.
Made on
Tilda