(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 21:00
 
Замовити замір
Переваги жалюзі плісе
Формат плісе вигадав Олександр Македонський під час завойовницьких походів. Матеріал для обмундирування воїнів, в основі яких була подоба спідниці з металу, складеного «віялом» або «плісе» забезпечувала зручність пересування армії.

Сьогодні плісе – частина національного одягу багатьох європейських країн.
1. Плісе ідеальні для складних вікон

Цей формат дозволяє найбільш якісно приймати форму буд-якого вікна, підлаштовуватися під будь-яку довжину, ширину і формат віконної конструкції. Крім того, плісе невибагливі, вони не мнуться, не ушкоджуються та не вигорають, навіть тривалий час перебуваючи під палючим сонцем.
2. Бездоганний захист від сонця
Один з найбільш щільних матеріалів виготовлення належить саме плісе. Тому якщо забажаєте побачитися із сонечком, просто краще підняти Ваші плісе вгору, а не шукати розсіяного світла через складки плісе. Все одно не знайдете.
3. Різноманітні способи кріплення
До десяти! Так, саме близько ДЕСЯТИ способів кріплення сприймає формат жалюзі плісе – на будь-яку раму, стіни чи проєм. Варіативне різнобарв'я кріплення обумовлене тим, що цей вид жалюзі відноситься до декоративних, відповідно, його не так часто купують, як, скажімо, ті ж тканинні ролети чи металеві або пластикові офісні жалюзі. Тому один зі способів стати популярним – бути максимально гнучким та пристосованим до будь-яких зовнішніх умов, якими якраз і є жалюзі- плісе.
4. Дитина в хаті
У цьому випадку на перший план виходить острах залишити по собі деформовані, розібрані на ламелі жалюзі, які можуть стати жертвою «маленького монстра». Тому головний критерій вибору – збереження форми і кольору жалюзі в той час, коли дитина розпочинає бешкетувати.

До дитячої кімнати, наприклад, ідеально впишуться м'які вертикальні жалюзі, які будуть розсіювати світло, а не повністю ховати сонце від дитини. Для таких жалюзі в якості матеріалу, з якого вони виготовляються, використовують текстиль і дерево. Перший – дешевший, другий – дорожчий. Вибір великий для будь- якого інтер"єру.
Отже, і горизонтальні, і вертикальні жалюзі мають багато переваг, навіть одне перед одним. Але слід пам'ятати про головне: для виконання яких функцій Ви купуєте жалюзі? Основні ми розкрили у цій статті. Інші, більш індивідуальні, залишаться при Вас. Утім, тепер Ви знаєте про властивості одного і другого типу жалюзі - майже все для того, щоб використовувати ці знання щоразу при виборі жалюзі.
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.
Made on
Tilda