(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 21:00
 
Замовити замір
Переваги тканинних ролет
Тканинні ролети – це ролети, зроблені зі щільної тканини, що не мнеться та має антибактеріальні та антистатичні властивості. Тканинне полотнище є синтетичним, може мати імітацію натуральних тканин. Вони є практичні в домогосподарстві.
Усі тканинні ролети різняться за типом: відкриті та закриті. Відкриті ролети мають вільний коловий вал та полотнище, що звисає згори, прикріплене до віконної рами чи до стіни. Закриті ж відрізняються спеціальним коробом для валу, що захищає полотнище від забруднень.

Однак це не єдині переваги таких ролет. Існує ще як мінімум 8 властивостей, які не залишать у Вас жодного сумніву щодо вибору.
Властивість 1. Надійний захист від сонця
Завдяки щільному полотнищу жоден сонячний промінь не потрапить до приміщення, поки Ви не забажаєте відрегулювати ролети за висотою. А зробити це дуже просто – потрібно тягнути за кульковий шнурок, і менш ніж за секунду лише Ви будете контролювати, скільки світла має потрапити до Вашого приміщення.
Властивість 2. Ошатність ролетів
Ця властивість проявляється через те, що тканинні ролети мають акуратний, завдяки конструкції, вигляд. Вони проходять понад чотири етапи спеціальної обробки, серед яких – обробка через просочення антибактеріальною рідиною, рідиною для надання ефекту відбиття сонячних променів та рідиною для надання здатності відбиття пилу. І всі ці процеси абсолютно безпечні для здоров'я, оскільки просочення проводиться за допомогою рідини з натуральних рослинних компонентів, які впливають на здоров'я не більше, ніж еко-крем для тіла чи дорогий шампунь.
Властивість 3. Відсутність вигорання
Завдяки якісно відібраним тканинам різних виробників (Польша, Німеччина, Туреччина, Корея) навіть під нещадним сонцем Ваші ролети збережуть повноту та яскравість кольорів, даруючи Вам барвистий настрій за будь-якої погоди.
Властивість 4. Легкий догляд
За такою тканиною надзвичайно легко доглядати. Достатньо лише робити спеціальне сухе протирання раз на тиждень, і можна на довгих 7-10 днів забути про існування пилу та бруду.
Властивість 5. Зручна установка
Вам не потрібен майстер, який декілька годин буде встановлювати Вам конструкцію. Це просто як 2Х2! Адже до зборки докладається спеціальна інструкція українською мовою з детальним покроковим описом збирання ролет та їх кріплення до віконної рами чи стіни. На все потрібно від 3 до 5 хвилин, а при максимальній концентрації можна впоратися за 2 хвилини. Спробуйте і переконайтеся, що швидкий збір ролет своїми руками – це не лише можливо, а й фінансово вигідно.
Властивість 6. Економія простору
Завдяки тонкому полотнищу та його максимальному прилягання до вікна Ви і не помітите ролети – настільки вони зіллються з атмосферою Вашого приміщення, стануть його органічною частиною, що Ви будете відчувати лише ефект від їх невидимої присутності – комфорт, легкість, приємну прохолоду та свіжість.
Властивість 7. Гнучкість
Тканинні ролети підходять до всіх видів і форм вікон. Цей результат досягається через те, що тканина – надзвичайно гнучкий та податливий матеріал, як вода; вона приймає ту форму, з якою її намагаються споріднити. Ви будете задоволенні результатом!
Властивість 8. Доступна ціна
На відміну від пластикових та металевих ролет – тканинні значно дешевші. Часом в три рази! Адже вироблення, обробка та створення безпечного пластику й металу для Вашого здоров'я – справа нелегка і недешева. А от зробити просочення тканини в декілька етапів значно простіше, і не потрібно залучати до цього додаткове обладнання та фінансові ресурси на обробку. Чим простіший спосіб виготовлення, тим дешевший товар. Отже, в цьому випадку тканинні ролети "підсиджують" інші види на 100%.
Утім, обирати Вам! Та головне пам'ятати, що, незважаючи на всі переваги, єдиний критерій, на який Вам варто орієнтуватися – це Ваш власний комфорт, почуття безпеки та, звісно, хатній/робочий затишок будь-де за будь-яких умов.
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.
Made on
Tilda