(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 17:00
 
Горизонтальні & вертикальні жалюзі: переваги та недоліки
Форма жалюзі вирішує 80% проблеми, заради якої Ви купуєте їх.
1. Палюче сонце
Якщо Ви хочете опинитися в тіньовому затишку, а не почуватися наче посеред Сахари без панами, обирайте горизонтальні жалюзі. Завдяки рівномірно укладеним ламелям з кутовим нахилом, горизонтальні жалюзі відбивають сонячне світло, даруючи Вам приємну прохолоду. Цю форму підсилює і матеріал, з якого зроблені такі жалюзі. Як правило, це алюміній, дерево, або бамбук який є повністю світлонепроникним.

Натомість вертикальні жалюзі створюють ефект розсіяного світла, і частково долають спеку. Це пов'язано з тим, що вертикальні жалюзі в основному виготовляються зі щільних тканин, які рятують від прямих сонячних променів.
2. Гігієна та догляд за жалюзі
Горизонтальні жалюзі можна протерти вологою губкою, а вертикальні оброблені антистатиком, який відштовхує частки пилу, тому особливого догляду вони не потребують.
3. Жалюзі в офіс
Це окрема тема для дискусій. Як правило, середні і малі компанії обирають горизонтальні моделі – вони дешевші і більш функціональні, а також повністю захищають від сонячного випромінювання. Погодьтеся, офісному працівникові сидіти за ПК весь день до вечора, а якщо його стіл знаходиться на сонячному боці офісу – що робити? Тому цей вибір очевидний.
4. Дитина в хаті
З'являється острах залишити деформовані, розібрані на ламелі жалюзі, які можуть стати жертвою «маленького монстра». Тому головний критерій вибору – збереження форми і кольору жалюзі в той час, коли дитина розпочинає бешкетувати.

До дитячої кімнати, наприклад, ідеально впишуться м'які вертикальні жалюзі, які будуть розсіювати світло, а не повністю ховати сонце від дитини. Для такого оформлення кімнати вже не потрібно робити штори чи тюль.

Для таких жалюзі в якості матеріалу, з якого вони виготовляються, використовують текстиль і дерево. Перший – дешевший, другий – дорожчий. Вибір великий для будь- якого інтер"єру.
Отже, і горизонтальні, і вертикальні жалюзі мають багато переваг, навіть одне перед одним. Але слід пам'ятати про головне: для виконання яких функцій Ви купуєте жалюзі? Основні ми розкрили у цій статті. Інші, більш індивідуальні, залишаться при Вас. Утім, тепер Ви знаєте про властивості одного і другого типу жалюзі - майже все для того, щоб використовувати ці знання щоразу при виборі жалюзі.


Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.