(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 17:00
 
Замовити замір
Догляд за ролокасетами в зимовий час
Вже відчувається справжня зима! Мороз, сніжить значно частіше, в повітрі літають аромати глінтвейну, гарячого шоколаду та мандарин…
Вже відчувається справжня зима! Мороз, сніжить значно частіше, в повітрі літають аромати глінтвейну, гарячого шоколаду та мандарин…

Звісно кожен із нас почав одягатися тепліше, користуватися спеціальними засобами для захисту шкіри, але деякі елементи у Вашому домі та поза ним також потребують захисту. І перш за все - це зовнішні види захисту від сонця і непогоди.

Сьогоднішня стаття саме про догляд за ролокасети в зимовий час.

З приходом холоду та морозів крім забруднень і дрібного сміття додається ще одна проблема: ризик обмерзання. Відповідно, зимовий догляд за ролокасетними системами має деякі відмінності від звиклого алгоритму для інших пір року.
Перш за все, обслуговування ролокасет взимку передбачає вчасну профілактику обмерзання. І саме Вам необхідно зробити наступні пункти:

  • перш, ніж відкривати або закривати ролокасети, слід звернути увагу на наявність льоду або снігу на поверхні стулки.
  • сніг необхідно вчасно прибирати, щоб він не перетворювався на лід на поверхні полотна і не перешкоджав його руху.
  • покриття ролокасет погано змочується і мало схильне до обмерзання. Якщо лід все ж утворився, його слід збити вручну обережним постукуванням.
  • обливати ролокасети окропом для розморожування заборонено, так як вода може потрапити в шарнірні з'єднання і при повторному охолодженні і замерзанні вони деформуються.
  • якщо ролокасети використовуються рідко, в холодну пору їх бажано періодично відкривати для профілактики утворення льоду.

Ролокасетні конструкції можливо відкривати і в стані замерзання, або великої кількості снігу на них, проте ми не радимо зловживати можливостями техніки.

При поломці ролокасет не варто експериментувати і ремонтувати систему самостійно. Набагато краще відразу звернутися до фахівців. І пам'ятайте, що правильне обслуговування ролокасет взимку забезпечить їх довговічність та практичність.

З приводу детальної інформації по догляду та вибору ролокасет звертайтесь до наших консультантів!
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.