(067) 329-12-26
(050) 371-80-70
Час для заміру 09:00 - 17:00
 

Як правильно вибрати захисні ролети: колір, тип ролету та замок

Хочете захистити вашу оселю чи офіс від пилу, небезпечних сонячних променів та мікробів, але не знаєте, як це зробити? Захисні ролети від «Грифон Комфорт» – оптимальний вихід для вас!
Хочете захистити вашу оселю чи офіс від пилу, небезпечних сонячних променів та мікробів, але не знаєте, як це зробити? Захисні ролети від «Грифон Комфорт» – оптимальний вихід для вас!

Захисні ролети бувають сталеві та алюмінієві. Та як зрозуміти, які захисні ролети пасуватимуть саме вашому приміщенню? Розглянемо обидва типи та розкриємо декілька критеріїв вибору якісних захисних ролетів.
Алюмінієві захисні ролети
Алюмінієві ролети компактні, не потребують багато місця як у розгорнутому, так і в складеному вигляді. Ідеально пасують до спальних кімнат. Плюс таких ролетів в тому, що крізь них поступає достатньо сонячного світла, при цьому всі агресивні випромінювання залишаються поза вашим приміщенням. А вишуканий естетичний вигляд алюмінієвих захисних ролетів пасує до будь-якого інтер'єру та дизайну приміщення.

Алюмінієві ролети чудово витримують температурні коливання та низькі температури, забезпечують терморегуляцію та легкі за вагою. Часом гадаєш, наче піднімаєш пір'ячко, а не досить обсягову металеву конструкцію. А все за рахунок дуже тонкого шару алюмінія, який майстерно вирізьблений для створення конструкції ролетів.

Ціна досить приємна, адже алюміній значно дешевший, порівняно, наприклад, зі сталлю. Проте за якістю сталевим виробам алюмінієві ролети не поступаються. Зрештою, усе залежить від призначення та типу приміщення, в якому будуть монтуватися ваші захисні ролети.
Екструдовані захисні ролети та ролорешітки
Встановивши екструдовані захисні ролети, або ролорешітки Ви будете впевнені у безпеці вашого приміщення .

Звісно, алюмінієві захисні ролети не можуть конкурувати з екструдованими, або ролорешітками в плані захисту. Міцність екструдованого ролетного полотна , або полотна ролорешітки на 40-60% більша ніж у звичайних алюмінієвих профілях. Підвищена еластичність, твердість і ударна міцність покриття цих профілів.При виробництві профілів використовується стрічка більшої товщини (0,28-0,33мм). Кожна нова партія профілів проходить випробування на вітрову стійкість на спеціальному стенді.
Системи управління захисними ролетами
І алюмінієві, і екструдовані захисні ролокасети і ролорешітки мають як ручні, так і електричні системи управління. Привід ручного управління можна встановити, якщо вага конструкції не більше за 40 кг. На все інше використовується електрична система управління.

Привод електричного типу передбачає наявність прокладенного електричного кабелю. Встановлення відбувається на валу, в середині коробу, тому він не займає додаткового місяця.

Блок управління розміщується в середині приміщенні, і, таким чином, його неможливо випадково порушити чи зачепити. У складі блоку – привід і вибране Вами управління приводом (вимикач, радіоуправління з пультом, чи датчики), які відповідають за автоматизоване підняття-опускання ролетів.
Особливості монтажу захисних ролетів
І алюмінієві, і екструдовані ролети і ролорешітки монтуються як «в», так і «на» проєми. У першому випадку ролети вписуються у внутрішній фасад коробки (віконної чи дверної), а в другому – встановлюються із зовнішнього боку. Правил тут нема, тип монтажу фахівець обирає залежно від ваших уподобань і технічних можливостей вибранного Вами типу монтажу.

Загалом «приховане» встановлення захисної системи виглядає краще і зручніше, коли всі основні елементи конструкції приховані від сторонніх очей. Але такий варіант монтажу ролетів можливий або під час побудови будівлі, або у разі якщо розібрати віконну коробку. Тут вже ви з фахівцем будете виходити із вашої ситуації.
Якщо ви вже знаєте, для якого саме приміщення вам потрібні захисні ролети, саме зараз час визначитися, чи це будуть алюмінієві, чи сталеві захисні ролети від «Грифон Комфорт» та придбати їх саме зараз.
Викличте замірника безкоштовно
Замірник приїде до вас в зручний час з каталогом і допоможе з вибором продукту. При замовленні замірника та оплаті замовлення - подарунок для кожного клієнта.

Захисні ролети захичають приміщення від:

Типи ролет